• Dostawa

Dostawa w naszym sklepie – wszystko, co musisz wiedzieć

Hej! Cieszymy się, że dokonałeś/aś wyboru naszego sklepu. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące dostawy, dzięki którym Twoje zakupy staną się jeszcze prostsze!

Sposoby dostawy:

  • Kurier InPost:
    • Przedpłata: 17,99zł
    • Płatność przy odbiorze (za pobraniem): 23,99zł
  • Paczkomaty InPost:
    • Przedpłata: 13,99zł

Czy warto dokonać zakupów na większą kwotę?

Oczywiście! Dla zamówień o wartości powyżej 300zł oferujemy darmową dostawę przy wyborze opcji przedpłaty – zarówno do Paczkomatów InPost, jak i dostawę kurierską. Jeśli wybierzesz opcję za pobraniem, opłata wynosi standardowo 23,99zł – niezależnie od wartości Twojego koszyka.

Kiedy dostanę moje zamówienie?

Jeśli zdecydujesz się na przesyłkę Paczkomatową i złożysz zamówienie do godziny 12:00, nadajemy je tego samego dnia! W aż 98% przypadków Twoje zakupy będą czekały na Ciebie w wybranym Paczkomacie już następnego dnia roboczego. Dla przesyłek kurierskich prosimy o cierpliwość – zazwyczaj dotrą one do Ciebie w ciągu 2 dni roboczych.

Gdzie jest moja przesyłka?

Żaden problem! Po złożeniu zamówienia dostaniesz od nas maila z linkiem do śledzenia przesyłki. W każdej chwili będziesz mógł/mogła sprawdzić, gdzie aktualnie znajdują się Twoje zakupy.

Czy wysyłacie poza Polskę?

Obecnie oferujemy dostawę tylko na terenie Polski.

A co w przypadku zwrotu lub wymiany?

Rozumiemy, że czasem coś może pójść nie tak. Wszystkie informacje dotyczące zwrotów i wymiany znajdziesz w naszym regulaminie sklepu. Zachęcamy do zapoznania się z nim.