• Sposoby płatności

W Kolekto.pl staramy się uczynić proces płatności jak najbardziej wygodnym i bezpiecznym dla naszych klientów. Oferujemy kilka różnych metod płatności, dzięki którym możesz dokonać zakupów w naszym sklepie.

Przelew Bankowy

Jeśli preferujesz tradycyjny przelew bankowy, jesteśmy gotowi na Twoje zamówienie. Po wybraniu tej metody płatności, prosimy o dokonanie przelewu na nasze konto bankowe. Produkty zostaną wysłane po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie, co zazwyczaj trwa 1-2 dni robocze.

Płatności Internetowe Sky-Pay

Dla klientów poszukujących błyskawicznych płatności, oferujemy opcję Sky-Pay. Skorzystaj z bramki płatniczej Sky-Pay (Autopay, dawne Blue Media), by zapewnić szybką i bezpieczną płatność. Pieniądze są zaksięgowane w kilka minut, co pozwala nam rozpocząć realizację Twojego zamówienia niemal natychmiast.

Ochrona Twoich Danych

W Kolekto.pl dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Nasze transakcje są prowadzone w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia, a Twoje dane są chronione zgodnie z obowiązującymi regulacjami. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszych regulaminach oraz polityce prywatności.

Dzięki różnorodnym metodom płatności dajemy Ci wybór i elastyczność, byś mógł płacić w sposób, który Ci odpowiada. Jesteśmy gotowi obsłużyć Twoje zamówienie szybko i sprawnie, niezależnie od wybranej metody płatności.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych metod płatności, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem obsługi klienta. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!