• Dylemat Wagonika - Planszowa Gra Towarzyska

Grywalizacja Filozoficznych Dylematów

119.95 -8% 109.99
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
119.95
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13.99
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier InPost 17.99
Kurier InPost (Pobranie) 23.99
Dostępność Dostępny

Dylemat Wagonika - Grywalizacja Filozoficznych Dylematów

Kiedy rozrywka staje się próbą moralności, a z pozoru spokojny wieczór z grami przekształca się w burzliwą debatę o etyce i wartościach, wówczas na stół wkracza „Dylemat Wagonika”. Jest to gra, która bez wątpienia wywoła silne emocje wśród dorosłych graczy, łącząc w sobie głębię filozoficznych rozważań z ekscytacją imprezowej rozgrywki.

Zasady Gry - Moralny Rozkład Jazdy

Karol Kolejarz, postać z kart, symbolizuje każdego z uczestników, który wciela się w rolę maszynisty. Decydując o losach postaci na torach, gracz staje przed wyborem porównywalnym do słynnego eksperymentu myślowego – dylematu wagonika. Jednak tutaj, w rękach graczy znajduje się nie tylko przełącznik zwrotnicy, ale i bogaty zestaw kart, który determinuje ich wybory.

Drużynowa Perswazja - Filozofia w Akcji

Gracze podzieleni są na dwie frakcje, z których każda ma za zadanie ocalić życie postaci na swoim torze. Dysponując kartami reprezentującymi bezbłędne osobowości oraz te nieco mniej moralne, uczestnicy starają się wpłynąć na decyzję maszynisty. Celem jest przekonanie go do ofiary na przeciwnym torze, co wprowadza dodatkowy element strategii i negocjacji.

Etyczny Wybór - Decydująca Przełączka

Kiedy wszystkie karty zostaną wyłożone, maszynista musi dokonać wyboru. Każda decyzja ma swoje konsekwencje – gracz, który spowodował "krwawą jatkę" na torze przeciwnika, otrzymuje znacznik śmierci, który staje się ciężarem sumienia i przypomnieniem o ciężarze podjętych decyzji. Ale gra toczy się dalej, a role są rotowane, by każdy miał szansę stanąć przed tym trudnym wyborem.

Interakcja i Narracja - Serce Gry

Choć karty i zasady kierują rozgrywką, to prawdziwa magia „Dylematu Wagonika” rozgrywa się poza granicami wydrukowanego papieru. To gracz tworzy historię, nadaje charakter postaciom, tworzy negocjacje, a czasem nawet konstruuje własną narrację. To elementy, które najbardziej pociągają uczestników gry i zapewniają unikalne doświadczenie przy każdej rozgrywce.

Zaawansowane Poziomy Gry - Kolejne Stopnie Wagonika

„Dylemat Wagonika” oferuje również dodatkowe tryby gry, które wprowadzają nowe wyzwania i strategie. Są to opcje dla tych, którzy szukają jeszcze większej głębi i chcą eksplorować dylematy moralne na jeszcze bogatszym poziomie.

Zawartość Pudełka - Wszystko, Co Potrzebujesz

Kompletne wydanie gry zawiera 500 kart, które otwierają przed graczami szerokie spektrum możliwości i wyborów. Dodatkowo, w pudełku znajduje się symboliczne rozwidlenie torów, 26 znaczników śmierci oraz specjalny znacznik Karola Kolejarza, który nadaje grze osobistego akcentu. Do tego dołączona jest instrukcja, która w przystępny sposób wprowadza w świat gry.

Autorstwo i Wydanie - Pieczęć Jakości

„Dylemat Wagonika” wyszedł spod pióra Scotta Housera, a jego polska edycja została wydana przez znane i cenione wydawnictwo Rebel, co gwarantuje wysoką jakość i przemyślane wprowadzenie do kultury gier planszowych.

Dlaczego Ta Gra Jest Wyjątkowa?

Niewiele jest gier, które z taką precyzją łączą humor, ironię i nieoczekiwane zwroty akcji, jednocześnie prowokując do głębszego zastanowienia się nad etyką i moralnością. Właśnie te aspekty sprawiają, że „Dylemat Wagonika” jest unikatową pozycją na rynku gier planszowych, która przyciąga zarówno miłośników filozoficznych dyskusji, jak i tych, którzy szukają nietypowej rozrywki na wieczory z przyjaciółmi.

Podsumowanie - Moralne Rozgrywki na Wysokim Poziomie

„Dylemat Wagonika” to gra, która stawia graczy w centrum moralnego uniwersum, gdzie każda decyzja może okazać się kluczowa. Czy jesteś gotów stanąć przed dylematem i zmierzyć się z własnymi przekonaniami? Odkryj głębię filozoficznych zagadnień, przekładając je na język grywalizacji, i zanurz się w świecie, który zmusza do myślenia. Wejdź na stronę Kolekto.pl i poznaj „Dylemat Wagonika” – grę, która przełamuje granice i łączy ludzi wokół stołu w pasjonującym doświadczeniu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci